• AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL

  • Tescil İli :İSTANBUL

  • Kuruluş Tarihi: 14.08.2009
  • Kuruluş Yeri: İstanbul
  • Adres: Atatürk Mah. Kordonboyu Cad. Albatros Mevkii No:135 Büyükçekmece - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 864 28 79
  • Fax:
  • Web Sitesi:

Takım Basketbolcu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi S R AS BL
UĞUR HORTUM TÜRKİYE 1993 1 3 0 0 0
YİĞİT ABDULLAHOĞLU TÜRKİYE 1999 0 0 0 0 0
YİĞİT CAN VARDAL TÜRKİYE 1992 2 2 0 0 0
MERTHAN MUTLU TÜRKİYE 1994 34 22 10 7 0
MÜKREMİN DENİZ KILIÇLI TÜRKİYE 1990 25 17 5 3 1
ARDA ERDOĞAN TÜRKİYE 1999 5 2 6 2 0
BERKAY CANDAN TÜRKİYE 1993 94 48 15 13 2
CENGİZHAN İVEDİ TÜRKİYE 1999 10 4 0 0 0
OSIRIS ELDRIDGE ABD 1988 220 77 48 27 5
KENNETH HAYES ABD 1987 271 25 62 7 0
MATTHEW JAMES TIBY ABD 1992 169 92 23 12 2
FRANCK CHRISTOPHE YANGUE TANKEU KAMERUN 1990 3 5 1 0 1
DANNY RAY GIBSON ABD 1984 92 15 39 7 0
KEREM ÖZKAN TÜRKİYE 1988 14 5 3 1 0

Takım Sayı Lideri

KENNETH HAYES

14 Maç/Ortalama 19,3

Takım Ribaund Lideri

DEVIN JAVAR WILLIAMS

17 Maç/Ortalama 11,8

Takım Asist Lideri

MALCOLM ARMSTEAD

8 Maç/Ortalama 4,37

Takım Blok Lideri

OSIRIS ELDRIDGE

17 Maç/Ortalama 0,29

Takım Toplam İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA +/- VP
0 DANNY RAY GIBSON 9 04:30:57 92 11/28 39,2 21/42 50,0 7/11 63,6 2 13 15 39 0 7 20 25 -53 80
1 ARDA ERDOĞAN 12 00:36:29 5 1/2 50,0 1/3 33,3 0/0 0 0 2 2 6 0 2 3 7 4 4
5 DEVIN JAVAR WILLIAMS 17 09:14:47 301 101/217 46,5 4/10 40,0 87/124 70,1 86 116 202 32 2 17 38 41 -66 407
6 MALCOLM ARMSTEAD 8 03:19:22 48 16/36 44,4 2/14 14,2 10/11 90,9 2 16 18 35 0 14 24 17 -82 54
7 MERTHAN MUTLU 14 02:49:48 34 7/17 41,1 5/16 31,2 5/11 45,4 6 16 22 10 0 7 13 18 -21 26
9 OĞULCAN BAYKAN 11 01:58:52 38 6/21 28,5 7/14 50,0 5/9 55,5 3 11 14 6 1 2 6 12 -7 24
12 MATTHEW JAMES TIBY 17 07:52:56 169 53/102 51,9 13/39 33,3 24/30 80,0 27 65 92 23 2 12 22 33 -89 180
13 MÜKREMİN DENİZ KILIÇLI 13 02:01:56 25 11/20 55,0 0/1 0 3/6 50,0 7 10 17 5 1 3 6 14 -37 23
15 YİĞİT CAN VARDAL 6 00:07:47 2 0/1 0 0/0 0 2/6 33,3 0 2 2 0 0 0 0 1 7 1
17 OSIRIS ELDRIDGE 17 09:21:49 220 32/63 50,7 45/135 33,3 21/28 75,0 14 63 77 48 5 27 25 39 -99 212
19 KENNETH HAYES 14 08:06:48 271 69/143 48,2 19/56 33,9 76/84 90,4 5 20 25 62 0 7 28 16 -17 264
23 CENGİZHAN İVEDİ 3 00:08:51 10 2/4 50,0 1/2 50,0 3/4 75,0 2 2 4 0 0 0 1 2 -13 9
32 BERKAY CANDAN 17 04:53:47 94 19/33 57,5 16/44 36,3 8/13 61,5 15 33 48 15 2 13 10 33 -61 94
33 UĞUR HORTUM 7 00:09:14 1 0/0 0 0/0 0 1/2 50,0 1 2 3 0 0 0 0 1 -2 3
42 FRANCK CHRISTOPHE YANGUE TANKEU 2 00:23:58 3 1/2 50,0 0/0 0 1/1 100 4 1 5 1 1 0 2 2 -27 7
54 KEREM ÖZKAN 6 01:01:31 14 3/5 60,0 2/5 40,0 2/2 100 1 4 5 3 0 1 6 12 -17 5
#. Takım 28 32 60 0 0 0 7 0
1327 332/694 47,8 136/381 35,6 255/342 74,5 203 408 611 285 14 112 211 273 -580 1393

Takım Ortalama İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA +/- VP
0 DANNY RAY GIBSON 9 00:30:06 10,2 1,22/3,11 39,2 2,3/4,66 50,0 0,77/1,22 63,6 0,22 1,44 1,66 4,33 0 0,77 2,22 2,77 -5,8 8,88
1 ARDA ERDOĞAN 12 00:03:02 0,41 0,08/0,16 50,0 0/0,25 33,3 0/0 0 0 0,16 0,16 0,5 0 0,16 0,25 0,58 0,33 0,33
5 DEVIN JAVAR WILLIAMS 17 00:32:38 17,7 5,94/12,7 46,5 0,2/0,58 40,0 5,11/7,29 70,1 5,05 6,82 11,8 1,88 0,11 1 2,23 2,41 -3,8 23,9
6 MALCOLM ARMSTEAD 8 00:24:55 6 2/4,5 44,4 0,2/1,75 14,2 1,25/1,37 90,9 0,25 2 2,25 4,37 0 1,75 3 2,12 -10 6,75
7 MERTHAN MUTLU 14 00:12:07 2,42 0,5/1,21 41,1 0,3/1,14 31,2 0,35/0,78 45,4 0,42 1,14 1,57 0,71 0 0,5 0,92 1,28 -1,5 1,85
9 OĞULCAN BAYKAN 11 00:10:48 3,45 0,54/1,9 28,5 0,6/1,27 50,0 0,45/0,81 55,5 0,27 1 1,27 0,54 0,09 0,18 0,54 1,09 -0,6 2,18
12 MATTHEW JAMES TIBY 17 00:27:49 9,94 3,11/6 51,9 0,7/2,29 33,3 1,41/1,76 80,0 1,58 3,82 5,41 1,35 0,11 0,7 1,29 1,94 -5,2 10,5
13 MÜKREMİN DENİZ KILIÇLI 13 00:09:22 1,92 0,84/1,53 55,0 0/0,07 0 0,23/0,46 50,0 0,53 0,76 1,3 0,38 0,07 0,23 0,46 1,07 -2,8 1,76
15 YİĞİT CAN VARDAL 6 00:01:17 0,33 0/0,16 0 0/0 0 0,33/1 33,3 0 0,33 0,33 0 0 0 0 0,16 1,16 0,16
17 OSIRIS ELDRIDGE 17 00:33:02 12,9 1,88/3,7 50,7 2,6/7,94 33,3 1,23/1,64 75,0 0,82 3,7 4,52 2,82 0,29 1,58 1,47 2,29 -5,8 12,4
19 KENNETH HAYES 14 00:34:46 19,3 4,92/10,2 48,2 1,3/4 33,9 5,42/6 90,4 0,35 1,42 1,78 4,42 0 0,5 2 1,14 -1,2 18,8
23 CENGİZHAN İVEDİ 3 00:02:57 3,33 0,66/1,33 50,0 0,3/0,66 50,0 1/1,33 75,0 0,66 0,66 1,33 0 0 0 0,33 0,66 -4,3 3
32 BERKAY CANDAN 17 00:17:16 5,52 1,11/1,94 57,5 0,9/2,58 36,3 0,47/0,76 61,5 0,88 1,94 2,82 0,88 0,11 0,76 0,58 1,94 -3,5 5,52
33 UĞUR HORTUM 7 00:01:19 0,14 0/0 0 0/0 0 0,14/0,28 50,0 0,14 0,28 0,42 0 0 0 0 0,14 -0,2 0,42
42 FRANCK CHRISTOPHE YANGUE TANKEU 2 00:11:59 1,5 0,5/1 50,0 0/0 0 0,5/0,5 100 2 0,5 2,5 0,5 0,5 0 1 1 -13 3,5
54 KEREM ÖZKAN 6 00:10:15 2,33 0,5/0,83 60,0 0,3/0,83 40,0 0,33/0,33 100 0,16 0,66 0,83 0,5 0 0,16 1 2 -2,8 0,83
#. Takım 1,64 1,88 3,52 0 0 0 0,41 0
78 19,5/40,8 47,8 8/22,4 35,6 15/20,1 74,5 11,9 24 35,9 16,7 0,82 6,58 12,4 16 -34 81,9

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
07.10.2018 17:30Pazar1.Devre 01.Hafta ProgramıBANVİT5981AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
14.10.2018 13:00Pazar1.Devre 02.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL9282ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL0
21.10.2018 20:00Pazar1.Devre 03.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL6998FENERBAHÇE BEKO0
28.10.2018 15:15Pazar1.Devre 04.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL8077TÜRK TELEKOM0
03.11.2018 13:00Cumartesi1.Devre 05.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL6979BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
09.11.2018 19:00Cuma1.Devre 06.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOL7660AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
18.11.2018 17:30Pazar1.Devre 07.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL7290ANADOLU EFES0
24.11.2018 13:00Cumartesi1.Devre 08.Hafta ProgramıBAHÇEŞEHİR KOLEJİ9278AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
08.12.2018 17:30Cumartesi1.Devre 10.Hafta ProgramıTOFAŞ9783AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
15.12.2018 20:00Cumartesi1.Devre 11.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL9179PINAR KARŞIYAKA0
22.12.2018 17:30Cumartesi1.Devre 12.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSK7897AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
28.12.2018 20:00Cuma1.Devre 13.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL8494AFYON BELEDİYESPOR0
05.01.2019 15:15Cumartesi1.Devre 14.Hafta ProgramıGALATASARAY DOĞA SİGORTA9385AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
14.01.2019 19:00Pazartesi1.Devre 15.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL7669DARÜŞŞAFAKA TEKFEN0
27.01.2019 17:30Pazar2.Devre 16.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL71100BANVİT0
03.02.2019 17:30Pazar2.Devre 17.Hafta ProgramıADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL7369AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
10.02.2019 13:00Pazar2.Devre 18.Hafta ProgramıFENERBAHÇE BEKO10770AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
02.03.2019 17:30Cumartesi2.Devre 20.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPANAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
10.03.2019 15:15Pazar2.Devre 21.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLGAZİANTEP BASKETBOL0
16.03.2019 20:00Cumartesi2.Devre 22.Hafta ProgramıANADOLU EFESAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
24.03.2019 17:30Pazar2.Devre 23.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLBAHÇEŞEHİR KOLEJİ0
06.04.2019 17:30Cumartesi2.Devre 25.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLTOFAŞ0
Ertelendi...2.Devre 19.Hafta ProgramıTÜRK TELEKOMAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
13.04.2019 15:15Cumartesi2.Devre 26.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKAAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
20.04.2019 20:00Cumartesi2.Devre 27.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLİSTANBUL BBSK0
28.04.2019 20:00Pazar2.Devre 28.Hafta ProgramıAFYON BELEDİYESPORAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0
05.05.2019 17:30Pazar2.Devre 29.Hafta ProgramıAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLGALATASARAY DOĞA SİGORTA0
2.Devre 30.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA TEKFENAREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL0